KONST / Litografier / Litografi 13152053
nr 1315 2053
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Bägare och golftillbehör. Signerad, numrerad 8/175. Motivet: 40x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:19:27
19/3 17:51:34
23 mar
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg